Прийом заявок на участь у міжнародному семінарі «Нові дослідження про ромів та Голокост» у Меморіальному музеї Голокосту США (Вашингтон). Крайня дата прийому заявок – 25 квітня 2014 р.

15-18 вересня 2014 р.

Центр поглибленого дослідження Голокосту

Меморіальний музей Голокосту США (м. Вашингтон, Колумбія).

Центр поглибленого дослідження Голокосту при Меморіальному музеї Голокосту у США запрошує подавати заявки на участь у семінарі «Нові дослідження про ромів та Голокост», яку призначено на 15-18 вересня 2014 р. Програма конференції включатиме консультації та дискусії протягом трьох днів, що супроводжуватимуться одноденним відкритим для публіці симпозіумом.

Даний семінар покликаний зібрати разом учених, які працюють над дослідженням долі ромів та Голокосту в усій Європі, а також історії переслідувань ромів напередодні Другої світової війни або впливу Голокосту на ромські громади та його наслідків. Мета семінару – заохотити до співпраці науковців з різних галузей до даної тематики та сприяти подальшому дослідженню.

Музей приймає заявки на участь від аспірантів та докторантів, так само як учених, які вже отримали ступень та працюють над постдокторськими дослідженнями по тематиці ромів та Голокосту. Дослідників з різних академічних галузей запрошують подавати нові, оригінальні та ще не опубліковані новаторські доповіді. Особливо вітаються заявки з пострадянських країн. Від тих кандидатів, чиї заявки схвалять до участі у семінарі, очікуватимуть надання їхньої доповіді англійською до початку семінару для розповсюдження серед коментувачів та інших учасників та відвідувачів семінару. Робоча мова семінару – англійська.

Будуть відібрані 14 учасників. Просимо подавати заявки англійською, вони мають складатися з: (1) резюме заявника; (2) мотиваційну заявку, що пояснює інтерес заявника до даної тематики, включаючи попередню роботу, проекти, публікації та інше, що стосується здібностей заявника зробити значний внесок у роботу семінару; (3) короткий зміст доповіді обсягом до 500 слів, яку буде представлено на семінарі.

Прохання відправляти заявки на адресу д-ра Крісти Хегбург:

Krista Hegburg, Ph.D., Program Officer, Center for Advanced Holocaust Studies, U.S. Holocaust Memorial Museum, at khegburg@ushmm.org.

Кінцевий термін подання заявок – 25 квітня 2014 р.

Організатори семінару забезпечують розміщення на період семінару та стипендію для покриття транспортних витрат. Від учасників очікуватимуть відвідувати усі заходи семінару. 

Оригінал оголошення на вебсайті Музея:

http://www.ushmm.org/research/scholarly-presentations/symposia/new-research-on-roma-and-the-holocaust