Третій етап проекту – виставки та семінари для викладачів

 
 

21 вересня 2021 р. відбулося урочисте відкриття виставки «Зневажений геноцид» у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Традиційно у день відкриття був проведений методичний семінар для освітян, викладачів  історії та суспільних дисциплін (на цей раз у співпраці з Освітнім хабом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського), метою якого було надати вчителям знання та освітні інструменти для роботи з виставкою з учнями. Виставка експонується у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї впродовж двох тижнів, з 21 вересня по 3 жовтня 2021 року.

 

Програма методичного семінару для викладачів

Звіт на вебсайті Освітнього хабу "NOTBOX" Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського

Звіт на вебсайті Вінницької обласної державної адміністрації

Репортаж вінницького телеканалу "ВІТАТБ"

Матеріал Вінницького інформаційного порталу "Вежа"

Матеріал інформаційного порталу "ВінницяОК"

Фотогалерея

 


 

2 грудня 2019 р. відбулося урочисте відкриття виставки «Зневажений геноцид» у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Як і в інших містах, у день відкриття за підтримки Міського методичного кабінету управління освіти був проведений методичний семінар для освітян, викладачів історії та суспільних дисциплін, представників громадських організацій, метою якого було надати вчителям знання та освітні інструменти для роботи з виставкою з учнями. Виставка експонується у Полтавському краєзнавчому музеї впродовж двох тижнів, з 2 по 16 грудня 2019 року.

Програма методичного семінару для викладачів

Програма урочистого відкриття виставки

Звіт на вебсайті Полтавської обласної державної адміністрації 

Відеорепортаж полтавського телеканалу "Лтава"

Відеорепортаж телеканалу "Центральний" (Полтава)

Фотогалерея

 


 

 

8 листопада 2019 р. відбулося урочисте відкриття виставки «Зневажений геноцид» та методичний семінар для викладачів у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Вже по традиції, відкриттю виставки передував методичний семінар для освітян, викладачів історії та суспільних дисциплін, представників громадських організацій, метою якого було надати освітянам знання та освітні інструменти для роботи з виставкою з учнями. Виставка експонується у Черкаському обласному краєзнавчому музеї впродовж двох тижнів, з 8 по 22 листопада 2019 року.

 

Звіт на вебсайті Черкаської обласної державної адміністрації

Програма методичного семінару для викладачів

Програма урочистого відкриття виставки

Репортаж черкаського міського телеканалу "Ільдана"

Фоторепортаж онлайн-видання "Дзвін" (м. Черкаси)

Відеорепортаж телеканалу "Суспільне Черкаси" 

Фотогалерея

 


 

30 вересня 2019 р. відбулося урочисте відкриття виставки "Зневажений геноцид" та методичний семінар для викладачів у Національному музеї історії України у Другій світовій війні (Київ). Відкриттю виставки передував методичний семінар для освітян, викладачів історії та суспільних дисциплін, представників громадських організацій, метою якого було надати освітянам знання та освітні інструменти для роботи з виставкою з учнями. Виставка експонувалася в Музеї впродовж двох тижнів, з 30 вересня по 14 жовтня. За відомостями адміністрації Музею, виставку побачили понад дві тисячі відвідувачів.   

Звіт на вебсайті Національного музею історії України у Другій світовій війні

Фотогалерея

Програма методичного семінару

Програма урочистого відкриття

Інтерв'ю про проект та виставку наукового співробітника Українського центру вивчення історії Голокосту, співвиконавця проекту М. Тяглого для каналу "Культура" Українського радіо 1 листопада 2019 р. 

 


 

13 вересня 2019 р. відбулося урочисте відкриття виставки "Зневажений геноцид" та методичний семінар для викладачів у Волинському краєзнавчому музеї (Луцьк). Це відкриття перше з серії експонувань виставки, яка до кінця 2019 р. має демонструватися по два тижня також у музеях Києва, Житомира, Черкас і Полтави. 

Програма семінару для викладачів навчальних закладів м. Луцьк та відкриття виставки 13 вересня 2019 р. у Волинському краєзнавчому музеї 

Фотогалерея (фото: Леонід Максимов, Луцьк)

Пропонуємо ознайомитися з репортажами волинських ЗМІ про відкриття та/або роботу виставки:

Видання "Хроніки Любарта" (Луцьк) 

Інформаційне агенство "Волинські новини"

Польсько-український двотижневик “Волинський монітор” 

Обласна громадсько-політична газета "Волинська газета" 

Оголошення на веб-порталі "Музейний простір Волині"

Телевізійна передача "Тема дня" телеканалу "UA: Волинь" 

Репортаж видання "Район Ковель"

Репортаж веб-порталу Волинської обласної малої академії наук 

Пропонуємо також ознайомитися із записами з "Книги відгуків" про виставку від відвідувачів музею